Podhale - Uzdrowisko Połczyn

Sanatorium w Połczynie Zdroju

1.71
Ilość ocen:1

Informacje o obiekcie

Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A.

ul. Zdrojowa 6
78-320 Połczyn Zdrój
tel. 094 36-62-424, 094 36-62-666
fax 094 36-62-470

aktualny cennik na stronie www:
www.uzdrowisko-polczyn.pl/strony/blank/16b.php

Podhale to jedno z sanatoriów, dzięki któremu Połczyn Zdrój nosi miano „Kurortu z duszą”. Położone w samym środku parku zdrojowego, na niewielkim wzniesieniu, ma przed sobą amfiteatr i część francuską parku zdrojowego. Pobliskie dywany kwiatowe, fontanny i pijalnia „Joasia” nadają temu miejscu szczególnego uroku. Ale to sanatorium swoje znaczenie zawdzięcza nie tylko lokalizacji. „Podhale” ma symboliczny wkład w jeden z najważniejszych rozdziałów historii połczyńskiego uzdrowiska. To właśnie w tym obiekcie powstał pierwszy w Polsce ośrodek balneologii ginekologicznej (leczenia niepłodności i chorób kobiecych) założony przez prof. Gromadzkiego, a niedługo potem narodziło się powiedzenie „Chcesz mieć córkę albo syna, przyślij żonę do Połczyna”.

Strona:
www.uzdrowisko-polczyn.pl

Obiekt w bazie od: 2009-02-23

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 17:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna)
  • Udogodnienia: Winda
  • Na terenie obiektu: Stołówka
  • Internet: Internet (wifi)
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie