Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka Roztoki Dolne

Znaleziono obiektów:3

 • Roztoki Dolne
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Oferujemy 6 miejsc noclegowych w 2 pokojach 3 osobowych. W Chacie znajduje się kuchnia w pełni wyposażona oraz łazienka, obok Chaty jest huśtawka, miejsce na

  Zobacz ofertę

 2. Oferta oferta całoroczna 10 miejsc noclegowych pokoje gościnne w samodzielnym mieszkaniu wczasowym pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje i obiadokolacje)

  Zobacz ofertę

 3. Oferta oferta całoroczna 9 miejsc noclegowych 3 pokoje (łazienka na korytarzu) wyżywienie niepełne możliwość korzystania z oddzielnej w pełni wyposażonej kuchni

  Zobacz ofertę

Agrowczasy Roztoki Dolne i okolica

Agroturystyka od 1 do 3 z 3 w Roztokach Dolnych

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie