Noclegi Rostołty

Znaleziono obiektów:5

 • Rostołty
 • i okolica

Filtruj wynik

Rostołty i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Rostołtach

Lista obiektów noclegowych

 1. "Korona Park"

  zamek, pałac, dworekKlewinowo(Rostołty: 4.2km do centrum)  

  Korona Park Klewinowo znajduje się 13 km od Białegostoku. Obiekt posiada 18 wygodnych pokoi o klasycznym, stylowym wnętrzu z pełnym wyposażeniem w dobrej cenie!
 2. Noclegi U Heleny

  agroturystykaDoktorce(Rostołty: 6.4km do centrum)  

  Noclegi u Heleny mieszczą się w miejscowości Doktorce. Położone nad rzeka Narew. W okolicy znajdują się następujące atrakcje: park linowy oddalony o 1 km, sz...
 3. Agroturystyka

  agroturystykaLesznia(Rostołty: 5.9km do centrum)  

  Dom nad rzeką , ogród z kominkiem, grillem, boiskiem, kajak do dyspozycji, w domu dwie sypialnie, salon z kominkiem, kuchnia, łazienka

Rostołty i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Rostołtach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet