Kwatera prywatna Rostki

Znaleziono obiektów:8

 • Rostki
 • i okolica
 • Kwatera prywatna

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Sielskie Klimaty

  agroturystyka(dodatkowy typ: kwatera prywatna)Karwik(Rostki: 8.9km do centrum)  

  Na skraju Puszczy Piskiej czeka na Państwa urokliwe i spokojne miejsce - pensjonat Sielskie Klimaty. Jest on położony na malowniczym wzniesieniu z dala od wsi.

  Zobacz ofertę

 2. Ośrodek położony 50m. od jeziora Śniardwy. W każdym pokoju TV, wifi, łazienka. Oferujemy wiele atrakcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Zobacz ofertę

 3. Agroturystyka

  kwatera prywatnaPilchy(Rostki: 2.7km do centrum)  

  Obiekt położony nad Jeziorem roś.własny dostęp do jeziora , pomost w cenie sprzęt pływający-rower wodny, łódka. Nad jeziorem altana, ogrodzony. W domu dobrze

  Zobacz ofertę

 4. Kwatera Prywatna

  kwatera prywatnaKwik(Rostki: 6.8km do centrum)  

 5. Zapraszamy na Mazury, do wsi Łupki nad jeziorem Roś. Oferujemy całoroczny pobyt w Puszczy Piskiej. Duża, ogrodzona działka z basenem, pobliska stadnina koni

  Zobacz ofertę

 6. Kwatera Do Wynajęcia

  kwatera prywatnaKwik(Rostki: 6.4km do centrum)  

 7. Kwatera Prywatna

  kwatera prywatnaKwik(Rostki: 6.8km do centrum)  

Kwatery prywatne Rostki i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 8 z 8 w Rostkach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie