Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka Rosnowo

Znaleziono obiektów:4

 • Rosnowo
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Domek na terenie gospodarstwa agroturystycznego. W środku jeden duży pokój (max 5 os.), kuchnia, łazienka. Działka graniczy z rzeką Radew i kompleksem leśnym.

  Zobacz ofertę

 2. Ukryte wśród lasów i łąk siedlisko zapewni wspaniały wypoczynek wszystkim spragnionym ciszy, spokoju i bezpośredniego kontaktu z naturą.Malownicza okolica

  Zobacz ofertę

 3. Agroturystyka Bratkówka

  agroturystykaCewlino(Rosnowo: 6.2km do centrum)  

  Od 1995 roku - Jest szeroko wszystkim znane, piękne miejsce - ten zaścianek. Zwie się swojsko - to bratkówka. Nazwę bierze on od słówka Brat - to znaczy koń w

  Zobacz ofertę

 4. Wróblówka Manowo

  agroturystykaWyszebórz(Rosnowo: 6.1km do centrum)  

Agrowczasy Rosnowo i okolica

Agroturystyka od 1 do 4 z 4 w Rosnowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie