Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka Ropienka

Znaleziono obiektów:3

 • Ropienka
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Agrowczasy Ropienka i okolica

Agroturystyka od 1 do 3 z 3 w Ropience

Lista obiektów noclegowych

 1. Nad Horyłką

  agroturystykaStańkowa(Ropienka: 6.3km do centrum)  

  Zapraszamy na wypoczynek w Bieszczady!!!

  Zapraszamy Państwa do naszego gospodarstwa agroturystycznego „Nad Horyłką", znajdującego się w sercu Parku Krajobrazowego Gór Słonnych.

  Od 50 PLN za dzień

 2. Akacjowe Zacisze

  agroturystykaStańkowa(Ropienka: 5.8km do centrum)  

  Akacjowe Zacisze oddaje dla Państwa komfortowe, klimatyzowane pokoje z łazienkami oraz proponuje pyszną, domową, bieszczadzką kuchnię.

  Od 60 PLN za dzień

 3. Jeżeli szukają Państwo, miejsca gdzie można spędzić wymarzone wakacje, z dala od zgiełku, oraz pośpiechu codziennego życia, trafili Państwo we właściwe miejsce!

  Od 30 PLN za dzień

Agrowczasy Ropienka i okolica

Agroturystyka od 1 do 3 z 3 w Ropience

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet