Noclegi Romoty

Znaleziono obiektów:2

 • Romoty
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. ZAPRASZAMY! WOLNY DOM. Basen, sauna, stadnina koni, plac zabaw, własny pomost i plaża.

  Oferujemy pobyt w drewnianym domu w stylu dworka o pow. 500m2. Dom jest duży, przestrzenny, nowocześnie wyposażony ze stylowymi drewnianymi meblami.

 2. 9.90/10
  Ilość ocen: 11

  Dodaj do schowka

  Całoroczny, nowo wybudowany dom dla rodzin i grup zorganizowanych, duża działka w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora zapewnia spokój.

Romoty i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Romotach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie