Noclegi Rogóźno-Zamek

Znaleziono obiektów:5

 • Rogóźno-Zamek
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Picoland

  agroturystykaNicwałd(Rogóźno-Zamek: 7.8km do centrum)  

 2. Dom wyłącznie dla gości. Oferujemy również pokoje 1, 2, 3 osobowe w domu w Grudziądzu położonym w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

  Zobacz ofertę

 3. Gospodarstwo położone na skraju pięknego Rezerwatu "Dolina Osy". To prawdziwy raj dla miłośników przyrody. Nasi goście mieszkają razem z nami gospodarzami w...

  Zobacz ofertę

 4. Gospodarstwo znajduje się na krańcu Ziemi Chełmińskiej a przedsionku Warmii i Mazur, otoczone lasami Doliny rzeki Osy. Szczególnie zapraszające osoby szukające

  Zobacz ofertę

 5. Zajazd Motel Bumerang

  motelSzczepanki(Rogóźno-Zamek: 6.4km do centrum)  

  akceptacja zwierząt po uzgodnieniu, cena do negocjacji

  Zobacz ofertę

Rogóźno-Zamek i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Rogóźnie-Zamku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie