Pokoje Gościnne "Ftarowski House"

Pokoje gościnne w Mielcu

ul. Sienkiewicza 119, 39-300 Mielec,
woj. podkarpackie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 3-osobowy 30 - 35 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 6-osobowy 25 - 30 PLN osoba 1 Zobacz

Witamy ! Jesteśmy nowopowstałym obiektem noclegowym w Mielcu zlokalizowanym w pobliżu Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dysponującym 10-cioma miejscami noclegowymi w trzech pokojach gościnnych ze wspólną łazienką i dostępem do kuchni. Posiadamy dostęp do ogrodu i miejsca parkingowe dla naszych lokatorów. Nasze pokoje charakteryzują się wysokim standardem wyposażenia dlatego też swoją ofertę kierujemy również do klientów biznesowych odwiedzających Mielec i okolice. Informujemy że istnieje możliwość wynajęcia wszystkich pokoi gościnnych na okres długoterminowy dla pracowników sezonowych. Ceny wówczas ustalane są indywidualnie.
Zapraszamy do współpracy zarówno firmy jak i osoby prywatne.

Obiekt w bazie od: 2017-04-27

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna, Możliwość zlecenia prasowania), Kuchnia ogólnodostępna
  • Dla zmotoryzowanych: Parking/Garaż (Parking, w cenie, Garaż)
  • Internet: Internet
  • Recepcja: Recepcja 24h
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Piaskownica, Huśtawka)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet