Pokoje Gościnne Ness

Kwatera prywatna w Świdniku

ul. Wojska Polskiego 20, 21-040 Świdnik,
woj. lubelskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 80 - 100 PLN całość 1 Zobacz
Pokój 3-osobowy 70 - 105 PLN całość 1 Zobacz
Pokój 4-osobowy 80 - 140 PLN całość 1 Zobacz

Pokoje gościnne Ness to obiekt usytuowany w kwaterze prywatnej, w domu mieszkalnym. W swojej ofercie posiadamy. Pokój 2-osobowy z łazienką, apartament dla 6-osób podzielony na 3 oddzielne pokoje z dostępem do toalety oraz łazienki, atrakcją apartamentu jest loggia, taras posiadający 25 m2 pod dachem, sprzyjający odprężeniu oraz odpoczynkowi na świeżym powietrzu. W ofercie znajdziecie państwo również pokój 4-osobowy oraz 3-osobowy z łazienką na korytarzu. Oferujemy dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem. Cechą szczególną oraz zaletą obiektu są niskie ceny. Ceny zaczynają się od 35 zł za osobę! Dom usytuowany jest w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Od Lublina oddalony 8/10 minut drogi autem. Od lotniska 3 min drogi autem. Serdecznie polecamy i zapraszamy.

Obiekt w bazie od: 2016-07-26

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 16:00 do 20:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet