Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi U Boguszów

Pokoje gościnne w Wetlinie

Wetlina 136, 38-608 Wetlina,
woj. podkarpackie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 45 PLN osoba 3 Zobacz

Nasz dom położony jest w centrum Wetliny. W jego bezpośrednim sąsiedztwie przepływa rzeka Wetlinka. Specyficzne ułożenie terenu wokół domu powoduje, że panuje tu spokój i cisza, która zakłócana jest jedynie szumem rzeki. Lokalizacja pozwala na łatwy i szybki dostęp do głównych szlaków turystycznych, jak również do pobliskich restauracji i barów.

Do dyspozycji gości przygotowaliśmy trzy dwuosobowe pokoje z własnymi łazienkami. Każdy pokoj wyposażony jest w lodówkę, czajnik oraz podstawową zastawę stołową. Dodatkowo w każdym pokoju znajdziecie Państwo telewizor z pakietem telewizji cyfrowej.
POKÓJ POMARAŃCZOWY znajduje się na piętrze. Posiada dwa osobne łóżka. Współdzieli on mały aneks kuchenny z pokojem lawendowym, który znajduje się tuż obok. POKÓJ LAWENDOWY z kolei wypasażony jest w łoże małżeńskie. POKÓJ ZIELONY w przeciwieństwie do dwóch pozostałych, znajduje sie na parterze i ma osobne wejście. Posiada swój własny aneks kuchenny. Tak samo jak pokój lawendowy posiada on łoże malżeńskie.

Na placu obok domu znajdują się grill oraz altana, które z pewnością okażą się pomocne, gdy zechcą Państwo spędzić miły wieczór nie wychodząc poza teren naszej posesji.
Odwiedzający nas goście mają możliwość korzystania z bezprzewodowej sieci internet działającej w naszym budynku.

Obiekt w bazie od: 2011-03-14

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko
  • Internet: Internet (wifi)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet