Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Redliny

Znaleziono obiektów:4

  • Redliny
  • i okolica

Filtruj wynik

Redliny i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Redlinach

Lista obiektów noclegowych

  1. Pensjonat Art-Pension

    pensjonatDąbrowa(Redliny: 1.3km do centrum)  

    Zapraszamy! 17 klimatyzowanych pokoi, strefa SPA, restauracja, kawiarnia, imprezy okolicznościowe...
  2. - Domki typu Brda 5-8 osobowe Każdy z domków posiada taras oraz pełny węzeł sanitarny. - Pokoje z łazienkami (pokój dzienny+sypialnia 2+2), pokoje 2, 3, 4 os.
  3. Serdecznie zapraszamy Państwa na wypoczynek w naszym obiekcie. Ośrodek położony jest 2 km od morza na terenie parku bukowo-dębowego.Łagodny klimat sprzyja

Redliny i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Redlinach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet