Motel Raszyn

Znaleziono obiektów:3

Obiekty promowane

 1. Pokoje 2, 3, 4, 5 os. z łazienkami i tv. Wi-fi, parking, monitoring, zaplecze kuchnie, zniżki dla grup pracowniczych i turyst, 600m do trasy głównej....

  Zobacz ofertę

 2. Ceny od 30 PLN. Wszystkie pokoje z nowymi łazienkami. Tel.: 501 00 66 46. Niskie ceny dla grup.

  Raszyn. Oferujemy pokoje od 1 do 6 osobowe z łazienkami, internetem i TV. Łazienki nowe. Obiekt mieści się 500 m od granicy Warszawy, 1 km od obwodnicy miasta.

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotelik "Gold"

  motelRaszyn(1.2km do centrum)  

  Hotelik Gold - tanie i komfortowe nocowanie, każdy pokój z własną łazienką, blisko lotniska, bezpłatny parking, Raszyn... Zapraszamy!

  Zobacz ofertę

 2. MsOTEL

  motelRaszyn(0.5km do centrum)  

  Zapraszamy Państwa do naszego obiektu usytuowanego w samym centrum Raszyna, Dzięki atrakcyjnej lokalizacji będą mieli Państwo łatwy dostęp do centrum Warszawy

  Zobacz ofertę

 3. Do dyspozycji gości parking. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, pokoje z łazienkami, w pokoju tv, .

  Zobacz ofertę

Motele Raszyn i okolica

Motel od 1 do 3 z 3 w Raszynie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie