Noclegi Rajcza

Znaleziono obiektów:112 w tym obiektów z rezerwacją online: 10

 • Rajcza
 • i okolica

Filtruj wynik

Rajcza i okolica

Pokoje gościnne od 101 do 112 z 112 w Rajczy

Lista obiektów noclegowych

 1. Wierchy-Ewa Łuka

  agroturystykaMilówka(Rajcza: 6.3km do centrum)  

  Obiekt położony w górnej Milówce. Dobry dojazd. Niedaleko las, rzeka. Obok obiektu plac zabaw, huśtawki, stół pingpongowy. Grillowanie. W pokojach telewizja
 2. Plac zabaw, altanka, kominek, dobra kuchnia. Dobry dojazd, blisko rzeka i las. Ilość miejsc noclegowych: 10 Informacje dodatkowe: Telewizor - Telewizor w...
 3. Wierchy-Wiktoria Filip

  agroturystykaMilówka(Rajcza: 6.3km do centrum)  

  Obiekt położony w centrum Milówki. Parking, wypożyczalnia sprzętu sportowego. W pobliżu : szlaki turystyczne, zabytki, rzeka Soła.
 4. Od 15 PLN za dzień

 5. Hotelik Parkowa

  pensjonatRajcza(1.4km do centrum)  

 6. Noclegi

  kwatera prywatnaRajcza(2.2km do centrum)  

Rajcza i okolica

Pokoje gościnne od 101 do 112 z 112 w Rajczy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet