• Radzyń Podlaski
 • i okolica
 • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Hotele Radzyń Podlaski i okolica

Hotel od 1 do 4 z 4 w Radzyniu Podlaskim

Obiekty promowane

 1. Gospodarstwo posiada rekomendację Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" (dwa słoneczka). Kwatera położona jest na terenie wiejskim...

  Od 35 PLN za dzień

Lista obiektów noclegowych

 1. Serdecznie zapraszamy do Hoteliku Gościnnego, mieszczącego się w samym centrum Radzynia Podlaskiego.

  Od 25 PLN za dzień

 2. Zapraszamy do Hotelu Manhatan Radzyń Podlaski. To uroczy hotel z nowocześnie i wygodnie wyposażonymi pokojami, położony w centrum Radzynia Podlaskiego.

  Od 50 PLN za dzień

 3. Zacisze

  hotelUlan-Majorat(Radzyń Podlaski: 9.9km do centrum)  

  Pragniemy Państwu zaprezentować zacisze - miejsce magiczne. Gwarantujemy, że każda zorganizowana tu uroczystość zostanie na długo zapamiętana! Do dyspozycji

Hotele Radzyń Podlaski i okolica

Hotel od 1 do 4 z 4 w Radzyniu Podlaskim

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet