Noclegi Radziądz

Znaleziono obiektów:10 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

  • Radziądz
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. 11 pokoi gościnnych , 24 miejsca noclegowe, aneks kuchenny w pełni zaopatrzony, salon tv i sat, łazienka, wc, parking, wifi, ogród z miejscem na grill, sklep...
  2. 18 pokoi-dwa budynki, aneks kuchenny, parking, wifi, salon z TV sat, ogród z miejscem na grill, sklep spożywczy obok posesji, spokojna okolica - cisza i spokój.
  3. Noclegi Jaros

    noclegi pracowniczeŻmigródek(Radziądz: 4.1km do centrum)  

    Do wynajęcia 3 oddzielne mieszkania znajdujące się obok siebie w miejscowości Żmigródek (niedaleko Żmigrodu). Zapraszamy!
  4. agroturystyka wrocław agroturystyka żmigród dolina baryczy noclegi apartament

Radziądz i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 10 z 10 w Radziądzu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet