Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Hotel Radwanice

Znaleziono obiektów:3

 • Radwanice
 • i okolica
 • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. Noclegi Dla Firm

  kwatera prywatnaSiechnice(Radwanice: 4.1km do centrum)  

  Noclegi Dla Firm - Siechnice (tylko 9km od Centrum Wrocławia). Oferujemy duże komfortowe mieszkania. Internet Wi-Fi, parking monitorowany, sprzątanie w cenie!

Lista obiektów noclegowych

 1. 3.14/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

 2. 8.31/10
  Ilość ocen: 5

  Dodaj do schowka

  Hotelik usytuowany jest w cichej okolicy znajduje się w odległości 9 km od centrum Wrocławia, przy trasie Wrocław - Opole droga nr 94.

 3. "Hotel Orient Palace"

  hotelBielany Wrocławskie(Radwanice: 10.4km do centrum)  

  8.43/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Okazja noclegowa

  Elegancki hotel butikowy Orient Palace. Restauracja, Wellness, Zaplecze konferencyjno-bankietowe, organizacja spotkań biznesowych i imprez okolicznościowych.

Hotele Radwanice i okolica

Hotel od 1 do 3 z 3 w Radwanicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie