Noclegi Radomsko

Znaleziono obiektów:23 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

Pokaż

Informacja o miejscowości

Ukryj

Informacja o miejscowości:

Radomsko to miasto malowniczo usytuowane na obszarze Wzgórz Radomszczańskich, nad rzeką Radomką. Ale lokalizacja Radomska to nie tylko walory przyrodnicze, ale też logistyczne – miasto leży w pobliżu granicy województwa łódzkiego ze śląskim, między Piotrkowem Trybunalskim a Częstochową.

Co warto zobaczyć w Radomsku?
Historia Radomska rozpoczyna się prawdopodobnie jeszcze w XI wieku, jednak pisemne wzmianki na temat niegdysiejszej osady pojawiają się dopiero w połowie kolejnego stulecia. Dzięki temu miasto może poszczycić się licznymi, cennymi zabytkami, mimo że ich dzieje nie sięgają tak odległych czasów.
Jednym z głównych punktów na turystycznej mapie Radomska jest Ratusz z XIX wieku, wzniesiony w stylu romantycznym. Obecnie nie pełni już swojej pierwotnej funkcji, a w jego murach mieści się siedziba Muzeum Regionalnego.
Dużą wartość prezentują także XVII-wieczne kamienice, które, ze względu na ciekawą architekturę, są prawdziwą ozdobą niektórych ulic miasta. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się również dawne rezydencje i wille oraz zabytki świadczące o przemysłowej przeszłości Radomska, takie jak wieża ciśnień.
Wycieczkę po mieście warto urozmaicić zwiedzaniem obiektów sakralnych, w tym Klasztoru Franciszkanów, powstałego za panowania Władysława Łokietka, drewnianego kościoła św. Marii Magdaleny z XVI wieku, Kolegiaty św. Lamberta zaprojektowanej przez polskiego architekta.
Chętni na dodatkową porcję historii mogą wybrać się do wspomnianego Muzeum Regionalnego lub Muzeum Żydowskiego. Natomiast poszukujący chwili wytchnienia powinni skusić się na relaksujący spacer w jednym z radomszczańskich parków.

Gdzie spać w Radomsku?
Oferta noclegowa Radomska nie jest szczególnie rozbudowana, ale potrafi spełnić oczekiwania turystów. Planując nocleg w Radomsku, do swojej dyspozycji mamy przede wszystkim pokoje gościnne i kwatery prywatne, zwykle przyciągające niskimi cenami. W ofercie noclegów w Radomsku znajdziemy ponadto pojedyncze hotele i pensjonaty.
 • Radomsko
 • i okolica

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. 0biekt położony w pbliżu dworca PKP i PKS oraz taxi. Niedaleko centrum miasta z szybkim i łatwym dojazdem do strefy przemysłowo - inwestycyjnej oraz trasy A1.

  Zobacz ofertę

 2. Kwatery prywatne, położone w pobliżu strefy inwestycyjnej. Dogodne warunki mieszkaniowe, umiarkowane ceny - możliwość negocjacji. Parking zamknięty.

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. 0biekt położony w pbliżu dworca PKP i PKS oraz taxi. Niedaleko centrum miasta z szybkim i łatwym dojazdem do strefy przemysłowo - inwestycyjnej oraz trasy A1.

  Zobacz ofertę

 2. apartamenty Radomsko, apartamenty Dobryszyce, noclegi Radomsko, noclegi Dobryszyce, kwatery Radomsko, kwatery Dobryszyce, noclegi Radomsko, noclegi Dobryszyce

  Zobacz ofertę

 3. "U Kamili"

  kwatera prywatnaDobryszyce(Radomsko: 9.0km do centrum)  

  apartamenty Radomsko, apartamenty Radomsko Dobryszyce, noclegi Radomsko, noclegi Dobryszyce, kwatery Radomsko, kwatery Dobryszyce, noclegi Radomsko, noclegi

  Zobacz ofertę

 4. Apartamenty U Kamili

  apartamentDobryszyce(Radomsko: 9.0km do centrum)  

  apartamenty radomsko, apartamenty dobryszyce, noclegi radomsko, noclegi dobryszyce, kwatery radomsko, kwatery dobryszyce, noclegi radomsko, noclegi dobryszyce

  Zobacz ofertę

 5. Witam do zaoferowania mam kwaterę dla pracowników firm po kapitalnym remoncie. Gorąco Polecam!

  Zobacz ofertę

 6. Hotel Porto

  hotelRadomsko(5.0km do centrum)  

  Hotel Porto*** nowoczesny hotel w Radomsku.

  Zobacz ofertę

 7. Kwatery prywatne, położone w pobliżu strefy inwestycyjnej. Dogodne warunki mieszkaniowe, umiarkowane ceny - możliwość negocjacji. Parking zamknięty.

  Zobacz ofertę

 8. U Mariusza

  noclegi pracowniczeDobryszyce(Radomsko: 9.0km do centrum)  

 9. Mamy do dyspozycji dla Państwa kilka kwater w centrum Radomska. Proponujemy Bungalow, tzn dom jednokondygnacyjny dla pojedynczego klienta do 5 osób.

  Zobacz ofertę

 10. Noclegi Pracownicze Kacper, TV, Wi-Fi, możliwość wynajmu jako mieszkania dla pracowników. Stała stawka. Parking, grill. 2X TOALETA. W pobliżu biedronka, żabka.

  Zobacz ofertę

 11. Pokoje z wygodnymi łóżkami w stylu Angielskim

  Zobacz ofertę

 12. noclegi Radomsko

  Zobacz ofertę

 13. tanie kwatrey, pokoje, były hotel europa, centrum miasta radomsko w ofercie pokoje 1, 2, 3, 4, 5 osobowe ankeks kuchenny, pralka, mikrofalówka, wi fi

  Zobacz ofertę

 14. Budynek wolnostojący , oddalony 500 m od centrum miasta, parking zamknięty,

  Zobacz ofertę

 15. "U Bogusi"

  noclegi pracowniczeDobryszyce(Radomsko: 9.0km do centrum)  

  Dom posiada 6 pokoi, 3, 4, 5 osobowe, kuchnia oraz aneks kuchenny, internet, parking, miejsce do grillowania, w cichej okolicy, 5 km od Radomska...

  Zobacz ofertę

 16. Noclegi

  kwatera prywatnaGorzkowice(Radomsko: 20.5km do centrum)  

Radomsko i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 20 z 23 w Radomsku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie