Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Dom letniskowy Radochów

Znaleziono obiektów:5

 • Radochów
 • i okolica
 • Dom letniskowy

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Odważny Team

  agroturystyka(dodatkowy typ: dom letniskowy)Stary Gierałtów(Radochów: 7.7km do centrum)  

  Usytuowane w atrakcyjnej turystycznie gminie Stronie Śląskie, 9 km do kompleksu narciarskiego - Czarna Góra, najbliższy wyciąg narciarski w odległości 4 km.
 2. Domek

  dom letniskowyStary Gierałtów(Radochów: 7.2km do centrum)  

  Domek w Starym Gierałtowie położony jest w samym centrum gór otoczony łąkami, stawem z pomostem oraz łódką. Idealny dla rodzin z dziećmi. Zapraszamy!
 3. Chatka na Czarnym Urwisku

  dom letniskowyLutynia(Radochów: 4.3km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy na Czarne Urwisko, do przytulnej górskiej chatki. Miła, spokojna i atrakcyjna okolica zapewni Państwu wspaniały wypoczynek latem i zimą.

Domy letniskowe Radochów i okolica

Dom letniskowy od 1 do 5 z 5 w Radochowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet