Agroturystyka Raczki

Znaleziono obiektów:3

  • Raczki
  • i okolica
  • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Agrowczasy Raczki i okolica

Agroturystyka od 1 do 3 z 3 w Raczkach

Lista obiektów noclegowych

  1. Agroturystyka

    agroturystykaMatłak(Raczki: 18.0km do centrum)  

    Agroturystyka znajduje się pomiędzy dwoma jeziorami; Gacne i Garbaś, przez które przepływa znana wszystkim rzeka-Rospuda.
  2. Oferujemy komfortowe pokoje w domku nad rzeką Rospudą w przystępnych cenach. Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o wynajem.
  3. Dom Gościnny Woleninowo położony na Suwalszczyźnie, w pobliżu miasta Suwałki oferuje do wynajęcia pokoje gościnne z łazienkami. Cisza, spokój, las, śpiew

Agrowczasy Raczki i okolica

Agroturystyka od 1 do 3 z 3 w Raczkach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet
<