Noclegi Rąbino

Znaleziono obiektów:3

 • Rąbino
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka Zacisze

  agroturystykaKlępnica(Rąbino: 24.8km do centrum)  

  Zapraszamy do spędzenia wolnego czasu w malowniczo położonym gospodarstwie agroturystycznym.
 2. Dwór Nawino

  zamek, pałac, dworekNawino(Rąbino: 11.4km do centrum)  

  Dwór Nawino ( Naffin ) to gospodarstwo agroturystyczne o wysokim standardzie usług turystycznych. XIX wieczny pałac z pozostałością parku naturalistycznego.

Rąbino i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Rąbinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet