Majątek Kaniewo

Zamek, pałac, dworek w Kaniewie

Brak oceny

Reklama

Pokoje Gościnne

Miejscowość: Wierchomla Mała

NAJLEPSZA LOKALIZACJA 150 METRÓW DO STOKU I WYCIĄGU KRZESEŁKOWEGO WIERCHOMLA ZAPRASZAMY .

Informacje o obiekcie

Lubraniec 741 , 87-890 Lubraniec odległość od centrum: 0.3 km

Opis

Tradycja i Pasja:

Majątek Kaniewo położony w samym sercu Kujaw w niezwykły sposób łączy tradycję z nowoczesnością. Jest jedynym w regionie centrum gastronomiczno-konferencyjnym oferującym taką różnorodność usług i wyjątkową atmosferę polskiego dworku. Naszą specjalnością jest organizacja imprez okolicznościowych, cateringu, konferencji biznesowych i szkoleń, a także imprez plenerowych w malowniczym sąsiedztwie Łowiska Kaniewo.

Imprezy Okolicznościowe:

Z nami zorganizujesz każde przyjęcie, chrzciny, komunię urodziny czy imieniny…
To my sprawimy, że Twoje uroczystości będą dla Ciebie miejscem niezapomnianych wspomnień i wrażeń.

Restauracja:

Restauracja Majątku Kaniewo jest miejscem, w którym znakomite smaki tradycyjnej kuchni polskiej powstają z najwyższej jakości produktów. Korzystamy z własnych ekologicznych upraw i dobrodziejstw okolicznych gospodarstw.

Wędzarnia:

Goszcząc u Nas możesz korzystać z naszych atrakcji. Łowisko Kaniewo to 26 ha czystych bogatych w ryby stawów. Ryby są naszą wizytówką. Dysponujemy dwoma grillo- wędzarniami, dzięki którym możesz uwędzić świeżo złowioną rybę.

Aktywny wypoczynek:

Będąc naszym Gościem masz możliwość ucieczki od codzienności. U nas czas płynie wolniej! Spędź w Majątku Kaniewo wolne chwile łącząc zdrowy tryb życia poprzez aktywny wypoczynek, poznając przy tym naszą przepiękną malowniczą okolicę, serce Kujaw. W naszej ofercie znajdziesz jazdę konną, strzelanie z łuków, sporty wodne, flaybord, przejażdżki rowerowe, Nordic Walking.

Nauka przez zabawę:

Nasz zespół zaprasza Cię do nauki przez zabawę. Z nami spędzicie wspólnie czas ucząc się kreatywnie. Poznacie tradycje rybackie w Izbie Pamięci Rybołówstwa Śródlądowego. Na naszych Ścieżkach Edukacyjnych poznasz charakterystyczne gatunki ryb i roślin dla regionu Kujaw.

Akademia gotowania:

Pragniemy aby gotowanie stało się dla Ciebie przyjemnością, wspólną zabawą z najbliższymi, sprawiało Ci dużo satysfakcji. Nasz zespół kreatywnie Cię zainspiruje. W naszej kuchni powstają kulinarne dzieła sztuki. Wszystkie nasze przepisy oparte są na najlepszych polskich ekologicznych produktach z wykorzystaniem współczesnej techniki i wiedzy.

Obiekt w bazie od: 2014-10-27

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00