Pokoje Gościnne

Pokoje gościnne w Mstowie

ul. Wolności 54, 42-244 Mstów,
woj. śląskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
2 osobowe 25 PLN - 30 PLN od osoby
3 osobowe 25 PLN - 30 PLN od osoby

Lokalizacja i dojazd

Budynek mieszkalny, położony jest w Mstowie, 60 metrów od rzeki Warty. Do obiektu dojeżdża autobus PKS z Częstochowy - przystanek 30 m od obiektu. Dojazd własnym pojazdem drogą utwardzoną. Zapraszamy grupy zorganizowane, klientów inywidualnych, rodziny z dziećmi. Zapewniamy pokoje 1 lub 2 lub 3 lub 4 osobowe o dobrym standardzie.

Wyposażenie obiektu

Telewizja , parking w obrębie gospodarstwa, pełny dostęp do kuchni - możliwość samodzielnego przygotowania gorących posiłków, korzystania z naczyń kuchennych.

Atrakcje turystyczne

Przez gminę prowadzą piesze szlaki turystyczne: czerwony-Jury Wieluńskiej i niebieski-Warowni Jurajskich. Mstów jest jednym z najstarszych ośrodków osadnictwa w Polsce. Do zabytków zaliczyć należy:
•średniowieczny układ urbanistyczny rynku,
•zespół klasztorny Kanoników Regularnych Laterańskich,
•zespół stodół drewnianych w Mstowie,
•zespoły pałacowo-parkowe w Kłobukowicach i Małusach Wielkich.

Obiekt w bazie od: 2010-07-19

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet