dom letniskowy

Villa Przystań 3.7 / 10

Przystań 9, Przystań, 11-600 Węgorzewo
Miejscowość Przystań jest niewielką osadą położoną nad brzegiem jeziora Mamry. To tu zaczynają swoją żeglarską przygodę płynący z północy na południe żeglarze, pragnący pokonać szlak żeglarski o długości 112 km wiodący z przystani na jeziorze Mamry do przystani na jeziorze Nidzkim. Zapraszamy do Villi Przystań – swoistego mazurskiego raju przez niemal cały rok. Willa Przystań znajduje się w małej miejscowości Przystań, 6 kilometrów od Węgorzewa w odległości 100m od jeziora Mamry. Niesamowicie bogata jest oferta organizatorów aktywnych form wypoczynku za sprawa których będziecie mogli wypożyczyć sprzęt do ich uprawiania. Rowery, deski surfingowe, jachty, kajaki, pojazdy do jazdy po mazurskich wertepach. Naszym gościom oferujemy możliwość wykupienia śniadań i obiadów. Villa przystosowana jest do organizacji imprez, takich jak: – spotkania integracyjne – okolicznościowe (urodziny, imieniny) – chrzciny – komunie – wesela LATO:- wycieczki piesze i rowerowe mazurskimi wertepami – spływy kajakowe rzeką Krutynią czy Sapiną – rejsy żaglówką lub motorówką po mazurskich jeziorach – przejażdżki quadem po niedostępnych, innym środkiem transportu, terenach – wyprawy do lasu po leśne runo – wyprawy do Puszcz; Piskiej lub Boreckiej – zwiedzanie ciekawych miejsc na Mazurach – uczestnictwo w licznych imprezach organizowanych przez włodarzy mazurskich miejscowości ZIMA:- przejażdżki quadem po niedostępnych, innym środkiem transportu, terenach- kuligi- nieskończonej wielkości lodowiska w postaci jezior- bojery Mazury to miejsce na urlop, które stało się mekką nie tylko dla żeglarzy. To także ogrom śladów przeszłości tego regionu począwszy od ich pierwszych mieszkańców, plemion galindów do czasów mrocznych tajemnic II wojny światowej. Dane Do Wpłaty: KONTO BANKOWE VILLA PRZYSTAŃ – TERESA KASPRZYK BZ WBK 26 ...zobacz telefon 096...zobacz telefon WBK PPL PP 68 ...zobacz telefon 096...zobacz telefon Zapraszamy!!
www.villaprzystan.pl villaprzystan.dobrynocleg.pl

Oferta cenowa

 • Domek 2-osobowy Liczba usług: 3

  od 200 / noc
 • Domek 6-osobowy Liczba usług: 1

  od 300 / noc
 • Pokój 4-osobowy Liczba usług: 2

  od 75 / osoba

Pytania otwarte

Zadaj pytanie innym turystom lub właścicielowi obiektu.
Zapytaj o szczegóły oferty, informacje związane z lokalizacją lub okolicznymi atrakcjami.

Uwaga - chcesz zapytać o wolny termin? Chcesz zarezerwować nocleg?
Zapytaj o nocleg

Zapytaj o nocleg
od 200 zł / noc

Oferty specjalne

1 opinia turystów 3.7 / 10

 • lokalizacja 7
 • wyposażenie 3
 • udogodnienia 1
 • obsługa 1
 • czystość 8
 • cena/jakość 2
Andrzej Nazar
3.7

Andrzej Nazar

usługa niezgodna z ofertą: pokój 3 osobowy oferowany jako 4osobowy, w ofercie "otwarta kuchnia z pełnym wyposażeniem" z tym że zakaz korzystania z niej, kajaki miałby byc bezplatne dla gości, a zażądano opła...

odpowiedź obiektu
11.02.2020r. godz. 12:36:33

Jestem zmuszona odnieść się do tej nieprawdziwej opini.
Pokój rodzinny max 4 osoby 2+2
Państwo wynajmowali pokój, tz.bez mażliwości korzystania z kuchni.Posiłki można wykupić w barze. Kuchnia (oddzielne pomieszczenie) jest przypisana dla turystów wynajmujących cały dom.
Również sprzęt pływający gratis dla wynajmujących cały dom.
Pozostali korzystają z wypożyczalni.
Widocznie Państwo nie doczytali.