Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Apartamenty i Pokoje KM

Apartament w Krynicy Morskiej

ul. Żeromskiego 2, 82-120 Krynica Morska,
woj. pomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Mieszkanie 4-osobowy 160 - 220 PLN całość 2 Zobacz
Mieszkanie 6-osobowy 160 - 320 PLN całość 1 Zobacz

UWAGA: Wolne terminy na BOŻE CIAŁO. 250 zł mieszkanie 1 pokojowe, max 4 os. BLISKO MORZA

WAKACYJNE MIESZKANIA
Mieszkania wakacyjne to idealna baza noclegowa dla każdego kto lubi swobodę i niezależność. To doskonałe miejsce dla wypoczynku rodzinnego i pobytów weekendowych przez cały rok.

W KRYNICY MORSKIEJ dysponujemy mieszkaniami 1 i 2 pokojowymi. Znajdują się one w apartamentowcach położonych w sosnowym lesie, blisko morza.
Mieszkania posiadają łazienki, aneksy kuchenne (lodówka, czajnik elektryczny, płyta grzewcza dwupalnikowa, naczynia), TV, balkony. Do dyspozycji gości miejsca parkingowe. Akceptujemy zwierzęta.

Obiekt w bazie od: 2010-05-06

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 16:00 do 11:00
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet