Dom Letniskowy Dardom

Dom letniskowy w Kosewie

10.00
Ilość ocen:1

ul. Tylna, 62-402 Kosewo,
woj. wielkopolskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia pokoje gościnne w domku stojącym na działce o dużej powierzchni. Dogodne położenie. Blisko jeziora Powidzkiego jak i sklepów i baru. Do dyspozycji również łąka 10 arowa bezpośrednio nad brzegiem wody w odległości około 600 m od domku.
Ilość miejsc: 10. Cena około 30 zł od osoby za dobę, może się jednak zmaleć w zależności od ilości osób lub dni pobytu.

Obiekt w bazie od: 2015-06-16

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet