Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka Agat

Agroturystyka w Płóczkach Dolnych

Płóczki Dolne 43, 59-600 Lwówek Śląski,
woj. dolnośląskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 40 PLN osoba 3 Zobacz
Pokój 4-osobowy 30 - 40 PLN osoba 3 Zobacz
Pokój 6-osobowy 30 - 40 PLN osoba 2 Zobacz

Zachęcamy do spędzenia dłuższego czasu w naszych urokliwych okolicach. Strudzeni turyści schronienie i odpoczynek znajdą w naszym gospodarstwie.

Piękny widok, bardzo wyciszający i uspokajający idealny na wypoczynek i refleksje. Miejsca na zabawę, grillowanie i ognisko. Pole namiotowe. Woda źródlana w kranie, wycieczki z przewodnikiem.

Z pewnością znajdzie się tutaj ciszę i spokój a także świeże powietrze. Zapraszamy turystów bez względu na porę roku, ponieważ zarówno latem jak i zimą każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Do dyspozycji Gości oferujemy pokoje 2, 4, 5 i 6 osobowe, internet, telewizję naziemną w salonie i kuchnię z wyposażeniem do użytku nieograniczonego,dużą ogrodzoną działkę z sadem.

Blisko wioski znajdują się pola agatowe, jaskinie, ścieżki rowerowe, skałki "Szwajcaria lwówecka”, szlaki turystyczne, jeziora, stawy, lasy pełne grzybów i jagód.

Możliwość dokupienia płatnych posiłków cennik:

śniadanie 15 zł.
obiadokolacja 25 zł.

Zapraszamy serdecznie.

Obiekt w bazie od: 2011-03-29

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 12:00 do 20:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Kuchnia ogólnodostępna
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Boisko do gry)
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet (wifi)
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie, Obiadokolacja)
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Huśtawka, Sala telewizyjna / gier / świetlica), Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Krzesełko do karmienia, Wanienka, Nocnik)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet