Marina Lester Club

Pokoje gościnne w Rydzewie

Rydzewo, ul. Mazurska 84, 11-513 Miłki,
woj. warmińsko-mazurskie, Polska

Reklama

Advertisement

Rydzewo, ul. Mazurska 84, 11-513 Miłki,
woj. warmińsko-mazurskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 120 PLN osoba 2 Zobacz Zapytaj o nocleg
Pokój 2-osobowy 250 PLN całość 1 Zobacz Zapytaj o nocleg
Apartament 4-osobowy 200 PLN całość 1 Zobacz Zapytaj o nocleg
Apartament 6-osobowy 300 - 500 PLN całość 1 Zobacz Zapytaj o nocleg

Opis

Jeśli marzysz o niezapomnianych wrażeniach, malowniczych krajobrazach oraz wyjątkowej atmosferze to mamy COŚ SPECJALNEGO dla Ciebie – www.marinalester.pl
Marina Lester Club to absolutnie kultowe i jedyne w swoim rodzaju miejsce zlokalizowane w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Nad brzegiem Jeziora Niegocin.
Tutaj skosztujesz Znakomitych Potraw Kuchni bałkańskiej i włoskiej, napijesz się zawsze Jacka Daniels’a oraz zimnego piwa, wypożyczysz sprzęt motorowodny: łodzie, skutery, kajaki, meleksy, rowery itp……
Romantyczne zachody słońca oraz krajobrazy zapierające dech w piersi podziwiane z największego molo na Mazurach lub na specjalnie przygotowanej plaży wyścielonej białym piaskiem pieszczącym Ciało na długo pozostaną w Twojej pamięci.
Rozpieszczać Cię będą także Komfortowe Apartamenty i pokoje z urządzonymi niebanalnie wnętrzami.
Marina Lester Club – Italy Restaurante to Oryginalne miejsce urządzone w klimacie Harleyowo-motocyklowym. Stale odwiedzają nas również żeglarze, motorowodniacy, celebryci oraz biznesmeni którzy docenili naszą wyśmienitą kuchnię wg Gazety Wyborczej- uhonorowana certyfikatem jako najlepsza tego typu restauracja w rejonie Wielkich Jezior.
Poczujesz się jak w BAJCE!

W sezonie czeka na Ciebie wiele promocji i atrakcji.

Z A P R A S Z A M Y- na stronę www.marinalester.pl

Strona:
marinalester.pl
Facebook:
www.facebook.com/MarinaLest...

Obiekt w bazie od: 2013-01-24

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 15:00 do 11:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Wypożyczalnia sprzętu wodnego, Prywatna plaża / pomost, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar, Restauracja)
  • Internet: Internet
  • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Łóżeczko dziecięce)

Opinie i oceny turystów

Zobacz wszystkie opinie
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet