Agroturystyka "Pohulanka"

Agroturystyka w Pohulance

Brak oceny

Reklama

Proxima - Apartamenty, Pokoje, Domki

Miejscowość: Łeba

Bezpieczny ogród z atrakcjami dla dorosłych i dzieci. Bezpłatny internet. Parking. Dobra lokalizacja

Cena od: 80 całość

Informacje o obiekcie

Pohulanka 5, 17-240 Czeremcha

Opis

Pohulanka to niewielka osada w Polsce, położona w województwie podlaskim, powiecie hajnowskim, gminie czeremcha. Znajdziemy tu raptem kilka oddalonych od siebie nieznacznie domków na działkach. Jest to spokojna i cicha okolica, otoczona lasem i polami, leży w pobliżu granicy z Białorusią. Cały dzień słychać tu radosny śpiew ptaków, a słońce wydaje się do Ciebie uśmiechać... Czyste powietrze, niezanieczyszczone miejskimi spalinami, ogólnie panujący spokój i harmonia... Idealne miejsce na wypoczynek.
Domek znajduje się w idealnej lokalizacji - bliskość wielu atrakcji turystycznych tylko to potwierdza. W ciągu dnia możemy zwiedzić Puszczę Białowieską - jedyną na świecie, która pozostała nienaruszona przez człowieka. Słynne na całym świecie Dni Muzyki Cerkiewnej, które odbywają się corocznie w Soborze Świętej Trójcy w Hajnówce przyciągają tysiące turystów. Polecić możemy także przejażdżkę koleją wąskotorową z Hajnówki do Topiła. Polecamy także wypad nad zalew Repczyce, gdzie można wypocząć po całym dniu, kąpiąc się w nagrzanej słońcem wodzie.
To wszystko znajdziesz u nas!
Agroturystyka "Pohulanka" zaprasza!

Obiekt w bazie od: 2013-04-03

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Sala kominkowa
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci [Piaskownica, Huśtawka], Sala telewizyjna / gier / świetlica)