Pensjonat Puławy

Znaleziono obiektów:1

  • Puławy
  • i okolica
  • Pensjonat

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

  1. Pensjonat położony jest 2 km od centrum Puław, 8 km od Kazimierza Dolnego, w cichej spokojnej okolicy. Pensjonat posiada 26 miejsc noclegowych.
  2. Willa Puławianka Bed&Breakfast. Zupełnie nowe, ciepłe i przyjazne miejsce w Puławach, położone niedaleko centrum miasta.

Lista obiektów noclegowych

  1. Willa Puławianka Bed&Breakfast. Zupełnie nowe, ciepłe i przyjazne miejsce w Puławach, położone niedaleko centrum miasta.

Pensjonaty Puławy i okolica

Pensjonat od 1 do 1 z 1 w Puławach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet