Informacje o obiekcie

Adres:
Sanatorium Urszula ul. Wolności 2C, 57-540 Lądek-Zdrój,
woj. dolnośląskie, Polska
Strona:
www.uzdrowisko-ladek.pl

Obiekt w bazie od: 2008-12-17

Rodzaj pokoju Zakres cenowy Rodzaj ceny
1 osobowe 63 PLN - 77 PLN od osoby
2 osobowe 32 PLN - 41 PLN od osoby
3 osobowe 29 PLN - 37 PLN od osoby

SANATORIUM URSZULA
położone w centrum uzdrowiskowym Lądka Zdroju, w pobliżu Parku Zdrojowego. Posiada ok. 50 miejsc w pokojach 1,2,3, osobowych z łazienką. Pokoje standardowo wyposażone. Obiekt o średnim standardzie. Na miejscu znajduje się mała salka TV. Wyżywienie w odległości ok. 30 m w Sanatorium "Adam". W promieniu 15 km znajduje się kilka wyciągów narciarskich, m.in. w centrum narciarskim na Czarnej Górze. Cena noclegu od 20zł,

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 16:00 do 12:00
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie