Chata Kasi

Agroturystyka w Wołowcu

Wołowiec , 38-307 Sękowa,
woj. małopolskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
2 osobowe 20 PLN od osoby
3 osobowe 20 PLN od osoby
Pełne wyżywienie 35 PLN od osoby

Oferujemy, Państwu, dwa pokoje, w których są cztery miejsca noclegowe, łazienkę oraz wielki pokój dzienny z kominkiem, który sprzyja biesiadowaniu do białego rana.
Jeśli chodzi o posiłki to oferujemy pełne wyżywienie, lub jeden posiłek dziennie (do uzgodnienia). Specjalnością jest kuchnia tradycyjno - domowa, w której można kosztować prawdziwych specjałów – chleba pieczonego na liściach kapusty lub też wędlin własnego wyrobu. Przysmaki, które cieszą się największym uznaniem to przetwory owocowe i warzywne oraz grzyby, w tym rydze, w które obfitują tutejsze lasy. Przygotowujemy także posiłki wegetariańskie, gdzie specjalnością pani domu są wszelkiego rodzaju pierogi, min. pieczone z kaszą i szpinakiem. .W chatce naszej znajduje się mała galeria rękodzieła artystycznego tj.; obrazów, rzeźb i haftów naszych zaprzyjaźnionych artystów. Gdyby Państwo zechcieli nabyć któreś z tych arcydzieł, to oczywiście dysponujemy wszelkimi potrzebnymi informacjami. Niektóre prace Patrycji Marczewskiej dostępne są na na miejscu i istnieje możliwość ich kupna. Organizujemy także imprezy muzyczne, na których mogą Państwo posłuchać różnego rodzaju muzyki a w szczególności ludowych pieśni Łemkowskich

Obiekt w bazie od: 2009-05-19

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Miejsce na ognisko

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet