Ośrodek Wczasowy Energo-Tour

Ośrodek wypoczynkowy w Sierakowie

Sieraków , 64-410 Sieraków,
woj. wielkopolskie, Polska

Informacje o obiekcie

sala klubowa ze stołem bilardowym

Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowe "Energo - Tour" to obiekt całoroczny o standardzie europejskim. Położony jest 70 km na północny zachód od Poznania, nad brzegiem Jeziora Jaroszewskiego w zacisznym zakątku Sierakowskiego Parku Krajobrazowego. Jest to jedno z najpiękniejszych miejsc do wypoczynku w Wielkopolsce. Obiekt posiada bezpośredni dostęp do jeziora.
Centrum jest idealnym miejscem do wypoczynku, organizacji kursów, szkoleń branżowych, seminariów, spotkań integracyjnych, incentive travel. Obiekt posiada 55 miejsc noclegowych: 25 pokoi 1 osobowych, 4 pokoje 2 osobowe oraz 5 apartamentów (dwie sypialnie, pokój dzienny, kuchnia, łazienka).
Obiekt dysponuje 2 klimatyzowanymi salami konferencyjno szkoleniowymi dla 20 i 40 osób, wyposażonymi w sprzęt audiowizualny, kameralną salę biznesową na 18 osób oraz klimatyzowaną, elegancką restaurację i salę kominkową z przepiękną panoramą Jeziora Jaroszewskiego.
Do dyspozycji gości sauna, drink - bar "Pod dobrą muchą", sala klubowa ze stołem bilardowym, grillowisko, wypożyczalnia sprzętu pływającego, rowerów oraz skuterów, asfaltowy kort, boisko do gry w siatkówkę lub koszykówkę.
WARTO ZOBACZYĆ w pobliżu:
w Sierakowie Wlkp. - jedna z najokazalszych świątyń późnorenesansowych w Polsce, zamek z XVI w., zbór ewangelicki oraz zabytkowa stadninę koni.
Miedzyrzecki Rejon Umocniony - bezcenny zabytek sztuki fortyfikacyjnej XX w. w Polsce i jeden najciekawszych tego typu obiektów w Europie. Dla zwiedzających przygotowano podziemną trasę turystyczną. Tu również mieści się rezerwat największej w Europie kolonii nietoperzy
Goscikowo-Paradyz – wspaniały, barokowy, pocysterski kompleks klasztorny
Miedzychód – miejscowość o zabytkowym układzie urbanistycznym. Jego główną atrakcja jest tzw. „laufpompa” – lecznicze źródło artezyjskie ujęte w ozdobną, żeliwną pompę, bijące z głębokości ok. 90 metrów.
W trosce o przyrodę na obszarze Sierakowskiego Parku Krajobrazowego utworzono pięć rezerwatów chroniących unikatową florę i faunę: „Buki nad Jeziorem Lutomskim”, „Czaple Wyspy”, „Cegliniec”, „Mszar nad Jeziorem Mnich”, „Kolno Miedzychodzkie”.
W ich pobliżu poprowadzono liczne szlaki spacerowe i utworzono europejską trasę rowerową

Obiekt w bazie od: 2009-02-25

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia Spa/wellness (Sauna), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar)
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie