• Pszczew
 • i okolica
 • Pokoje gościnne

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Apartament i pokoje gościnne.

  Zobacz ofertę

 2. Pokoje Gościnne

  pokoje gościnneBobowicko(Pszczew: 9.8km do centrum)  

  Zapraszamy do Bobowicka, 4 km na wschód od Międzyrzecza do malowniczej wsi o charakterze letniskowym, położonej w Pszczewskim Parku Krajobrazowym.

  Zobacz ofertę

 3. Wypoczynek na łonie natury, cisza i spokój, możliwość grzybobrania, możliwość wędkowania, możliwość jazdy konnej, parkowanie gratis.

  Zobacz ofertę

Pokoje do wynajęcia Pszczew i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Pszczewie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie