Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Im. J. Tuwima

Internat w Stemplewie

Brak oceny

Reklama

Kwatery Ursus - Duszka Hostel

Miejscowość: Warszawa

Wolne pokoje, bezpłatny parking, wi-fi, wyposażone kuchnie 15 minut do centrum (WKD) T: 536...zobacz telefon

Cena od: 70 całość

Informacje o obiekcie

Świnice Warckie 35 , 99-140 Świnice Warckie odległość od centrum: 1 km

Opis

Ośrodek w Stemplewie prowadzi działalność od 1982 roku -edukacyjną, wychowawczą, opiekuńczą i rehabilitacyjną, prowadzi internat dla 100 osób.
Placówka w edukacji wychowawczej i rehabilitacyjnej wykorzystuje swoje możliwości – teren wiejski, pobliski las, teren zielony, boiska, plac zabaw, dobrze wyposażona baza rehabilitacyjna. itp. Posiadamy trzy konie do hipoterapii, wanny do hydromasażu, salkę do gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, siłownię, salę rehabilitacji ruchowej, suchy basen, 3 pracownie komputerowe z dostępem do internetu, salkę rewalidacyjną, salę terapeutyczną, salę gimnastyczną o wymiarach 12m x 24m z zapleczem socjalnym i sprzętowym, bibliotekę i czytelnię multimedialną, gabinet logopedyczny i pracownię do terapii stymulującej pracę mózgu metodą EEG BIOFEEDBACK.Posiadamy salę do stymulacji polisensorycznej ( SI ) oraz salę doświadczania świata.
W placówce funkcjonuje rozszerzony monitoring wizyjny i sygnalizacja p-poż. Jesteśmy ośrodkiem przystosowanym do nauki i pobytu również dzieci i młodzieży na wózkach, z niepełnosprawnościami ruchowymi.
Corocznie organizujemy turnusy rehabilitacyjne w Stemplewie oraz obozy i półkolonie integracyjne. Stworzyliśmy zaplecze sanitarne (wc, prysznice, umywalki, szatnie) dla pola biwakowego i imprez zewnętrznych.Na terenie placówki powstał punktu informacyjny obsługujący Szlak konny województwa łódzkiego.
Teren wokół placówki jest ogrodzony i oświetlony, tereny rekreacyjne zabezpieczone, oddzielone od terenów gospodarczych, oddzielny teren przeznaczony jest na parking samochodowy.

Obiekt w bazie od: 2011-09-12

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Udogodnienia - Spa / wellness, (Jacuzzi) Udogodnienia - prasowanie / pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania)
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Na terenie obiektu: Stołówka, Sport i rekreacja (Boisko do gry, Siłownia / fitness)
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet (kablowy, wifi)
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie, Obiad, Kolacja, Obiadokolacja, Podwieczorek)
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci [Piaskownica, Huśtawka, Zjeżdżalnia, Karuzela], Sala telewizyjna / gier / świetlica)