• Przylep
 • i okolica
 • Pokoje gościnne

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agro-Jeleń

  pokoje gościnneRadomia(Przylep: 6.1km do centrum)  

 2. Pokoje W Parku

  pokoje gościnneŚwidnica(Przylep: 9.3km do centrum)  

  Pokoje w Parku - wynajem pokoi z łazienkami. Zapraszamy serdecznie Państwa na wieś, do pięknie położonego domku przy parku. 2 pokoje 1-3 os., kuchnia.

  Zobacz ofertę

Pokoje do wynajęcia Przylep i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Przylepie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie