Noclegi Przydwórz

Znaleziono obiektów:4 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

 • Przydwórz
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Rondo

  hotelWąbrzeźno(Przydwórz: 6.4km do centrum)  

  Hotel Rondo Wąbrzeźno nowoczesny kompleks hotelowo-eventowy w woj. kuj-pom., świadczący najwyższej jakości usługi hotelarskie, restauracyjne, fitness oraz SPA.

  Zobacz ofertę

 2. Na terenie Ośrodka znajduje się płatny parking strzeżony, lokale gastronomiczne, bary, dyskoteka. Istnieje możliwość wynajęcia sprzętu pływającego (kajaki,

  Zobacz ofertę

 3. Przydwórz dom domek noclegi wczasy

  Zobacz ofertę

Przydwórz i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Przydworzu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie