• Przełazy
 • i okolica
 • Kwatera prywatna

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Kwatery prywatne Przełazy i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 4 z 4 w Przełazach

Lista obiektów noclegowych

 1. Lidia

  kwatera prywatnaNowa Wioska(Przełazy: 7.7km do centrum)  

  Od 40 PLN za dzień

 2. Wypoczynek i smaczna rybka. Idealne warunki do wędkowania. Najczystsze Jezioro Niesłysz na Pojezierzu Lubuskim. Można skorzystać z masażu i sesji uzdrawiania.

  Od 30 PLN za dzień

 3. Od 30 PLN za dzień

Kwatery prywatne Przełazy i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 4 z 4 w Przełazach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet