Hotel Przecław

Znaleziono obiektów:3

 • Przecław
 • i okolica
 • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Dworski

  hotelPrzecław(0.9km do centrum)  

  Witamy w nowo otwartym trzygwiazdkowym Hotelu „Dworski***” w Warzymicach (gm. Kołbaskowo) k. Szczecina. Hotel został zaprojektowany w stylu staropolskim. W

  Zobacz ofertę

 2. Hotel Julian

  hotelMierzyn(Przecław: 5.8km do centrum)  

  sala konferencyjna Sala przystosowana do obsługi 100-u osobowych konferencji z możliwością wypożyczenia sprzętu audiowizualnego.

  Zobacz ofertę

 3. Hotel Sens

  hotelLubieszyn(Przecław: 10.4km do centrum)  

  Oferujemy kompleksową organizację i obsługę. Konferencje, sympozja, kongresy Szkolenia, kursy Pobyty motywacyjne Spotkania pracownicze Imprezy integracyjne

  Zobacz ofertę

Hotele Przecław i okolica

Hotel od 1 do 3 z 3 w Przecławiu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie