Obiekty promowane w najbliższej okolicy
 • Przebieczany
 • i okolica
 • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Hotele Przebieczany i okolica

Hotel od 1 do 3 z 3 w Przebieczanach

Lista obiektów noclegowych

 1. Posiadamy 19 pokoi hotelowych o wysokim standardzie, w tym 1 apartament, pokoje jednoosobowe, dwu-trzyosobowe. W każdym pokoju jest łazienka i tv.

  Od 130 PLN za dzień

 2. Dwór Sieraków

  hotelSieraków(Przebieczany: 7.6km do centrum)  

  Dwór blisko Wieliczki, zabytkowy, blisko Krakowa

  Od 280 PLN za dzień

 3. Hotel Oriza

  hotelGdów(Przebieczany: 10.5km do centrum)  

  tani hotel blisko krakowa wieliczki, wysoki standard, sala konferencyjna, sala weselna na 250 osób, duży parking, dobra restauracja, hotel w dobrej lokalizacji

  Od 129 PLN za dzień

Hotele Przebieczany i okolica

Hotel od 1 do 3 z 3 w Przebieczanach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet