Noclegi Przasnysz

Znaleziono obiektów:11

 • Przasnysz
 • i okolica

Filtruj wynik

Przasnysz i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 11 z 11 w Przasnyszu

Obiekty promowane

 1. Gospodarstwo położone w cichej i spokojnej okolicy a zarazem blisko od miasta . Sala biesiadna do dyspozycji goś żliwość organizacji imprez okolicznościowych .

  Od 25 PLN za dzień

Lista obiektów noclegowych

 1. Gospoda Pod Kasztanem

  agroturystykaFijałkowo(Przasnysz: 7.7km do centrum)  

  Zapraszamy do naszej Gospody, w której aranżacja wnętrza połączona z pamiątkami minionych czasów oraz wyśmienite dania, domowej Polskiej kuchni, sprawią, że

  Od 35 PLN za dzień

 2. Bobrowy Dwór to miejsce w którym najesz się smacznie i do syta, odpoczniesz i zrelaksujesz się na świeżym powietrzu, obejrzysz działającą małą elektrownię

  Od 180 PLN za dzień

 3. Agroturystyka "Łazowianka"

  agroturystykaŁazy(Przasnysz: 15.4km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne "Łazowianka" znajduje się przy drodze wojewódzkiej 544. Dzięki temu, bardzo łatwo do nas trafić. Posiadamy nowo wybudowany obiekt .

  Od 35 PLN za dzień

 4. Gospodarstwo położone w cichej i spokojnej okolicy a zarazem blisko od miasta . Sala biesiadna do dyspozycji goś żliwość organizacji imprez okolicznościowych .

  Od 25 PLN za dzień

 5. Millennium

  hotelPrzasnysz(0.5km do centrum)  

  Restauracja /Hotel Millennium istnieje od 2001 roku, znajdujemy się w Przasnyszu, w 17-tysięcznym mieście położonym 100 km na północ od Warszawy. Nasz obiekt

  Od 90 PLN za dzień

 6. Od 25 PLN za dzień

 7. Imperium Hotel

  hotelPrzasnysz(1.8km do centrum)  

 8. Gościniec Iwa

  hotelPrzasnysz(1.9km do centrum)  

Przasnysz i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 11 z 11 w Przasnyszu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet