Kwatera prywatna Przasnysz

Znaleziono obiektów:2

 • Przasnysz
 • i okolica
 • Kwatera prywatna

Usuń wszystkie filtry

Kwatery prywatne Przasnysz i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 2 z 2 w Przasnyszu

Obiekty promowane

 1. Gospodarstwo położone w cichej i spokojnej okolicy a zarazem blisko od miasta . Sala biesiadna do dyspozycji goś żliwość organizacji imprez okolicznościowych .

  Od 25 PLN za dzień

Lista obiektów noclegowych

 1. Noclegi U Maryli

  pokoje gościnne(dodatkowy typ: kwatera prywatna)Maków Mazowiecki(Przasnysz: 22.6km do centrum)  

  Pokoje o wysokim standardzie, Internet, TV, zaplecze kuchenne.

  Serdecznie zapraszamy do obiektu noclegowego. Oferujemy: miejsca noclegowe w pokojach o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia z łazienkami, TV...

Kwatery prywatne Przasnysz i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 2 z 2 w Przasnyszu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet