Hotel Przasnysz

Znaleziono obiektów:4

 • Przasnysz
 • i okolica
 • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. Sala biesiadna do dyspozycji gości. Możliwość organizacji imprez okolicznościowych. Tanie noclegi !!

  Gospodarstwo położone w cichej i spokojnej okolicy a zarazem blisko od miasta . Sala biesiadna do dyspozycji goś żliwość organizacji imprez okolicznościowych .

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Imperium Hotel

  hotelPrzasnysz(1.8km do centrum)  

  Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiego wachlarza usług Hotelu - Restauracji imperium. Oferujemy Państwu miłą i profesjonalną obsługę, smaczne polskie

  Zobacz ofertę

 2. Millennium

  hotelPrzasnysz(0.5km do centrum)  

  Restauracja /Hotel Millennium istnieje od 2001 roku, znajdujemy się w Przasnyszu, w 17-tysięcznym mieście położonym 100 km na północ od Warszawy. Nasz obiekt

  Zobacz ofertę

 3. Gościniec Iwa

  hotelPrzasnysz(1.9km do centrum)  

Hotele Przasnysz i okolica

Hotel od 1 do 4 z 4 w Przasnyszu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie