Noclegi Procisne

Znaleziono obiektów:3

  • Procisne
  • i okolica

Filtruj wynik

Procisne i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Procisnem

Lista obiektów noclegowych

  1. Domek Myśliwski

    dom letniskowyMuczne(Procisne: 9.2km do centrum)  

    Domek myśliwski o wysokim standardzie. Leśny Kompleks Promocyjny" Lasy Bieszczadzkie"

    Od 65 PLN za dzień

  2. Domek piętrowy, położony na działce o pow.750m/kw. Dla max 6 osób. Posesja ogrodzona , do jeziora ok. 100m. Podpiwniczenie:kuchnia z pełnym wyposażeniem,

Procisne i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Procisnem

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet