Noclegi Potęgowo

Znaleziono obiektów:6

 • Potęgowo
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. "Pałac pod Bocianim Gniazdem" w Runowie, to XIX-wieczny obiekt położony w pięknej wsi kaszubskiej, 14 km od Lęborka, 37 od Słupska przy trasie nr 6. Zapraszamy.

  Zobacz ofertę

 2. Pałac Monbijou

  zamek, pałac, dworekPoganice(Potęgowo: 5.3km do centrum)  

  XIX wieczny pałac Monbijou usytuowany na wzniesieniu przy dolinie rzeki Łupawy, otoczony wiekowym parkiem wiejskim. Do majątku należą także jezioro, stawy, las.

  Zobacz ofertę

 3. Pałac Grąbkowo

  zamek, pałac, dworekGrąbkowo(Potęgowo: 3.7km do centrum)  

  Założenie pałacowo-parkowe w Grąbkowie to skarb pomorskiej architektury i historii. Zbudowane z rozmachem godnym francuskich rezydencji typu "entre cour et

  Zobacz ofertę

 4. Sielska Kraina

  agroturystykaŁebień(Potęgowo: 9.2km do centrum)  

 5. kwatera oddalona jest od innych zabudowań. mamy własny staw, blisko las, boisko do siatkówki, stoły ping - pongowe, ponton, rowery, miejsce na ognisko i...

  Zobacz ofertę

Potęgowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Potęgowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie