Obiekty promowane w najbliższej okolicy
 • Postolin
 • i okolica
 • Pokoje gościnne

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Pokoje do wynajęcia Postolin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Postolinie

Lista obiektów noclegowych

 1. "Noclegi Bednarzówka"

  dom letniskowy(dodatkowy typ: pokoje gościnne)Jałowiec(Postolin: 9.8km do centrum)  

  Zapraszamy Państwa na wspaniały wypoczynek do domków , położonych w malowniczej wsi Jałowiec, w gminie Ryjewo. Na szlaku zamków gotyckich Malbork Gniew Kwidzyn

  Od 300 PLN za dzień

 2. Oferujemy wynajem pokoi noclegowych oraz organizację imprez okolicznościowych i konferencji. Dom umiejscowiony w zacisznej okolicy Postolin niedaleko Sztumu.

  Od 30 PLN za dzień

Pokoje do wynajęcia Postolin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Postolinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet