Noclegi Posada Górna

Znaleziono obiektów:120 w tym obiektów z rezerwacją online: 5

 • Posada Górna
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. ceny po uzgodnieniu telefonicznym Atrakcje piesze wycieczki połączone z obserwacją fauny i flory przewodnictwo po okolicy wędkowanie wypożyczalnia sprzętu
 2. prewentorium uzdrowiskowe "piast" położone jest w sąsiedztwie deptaku i Parku Zdrojowego oraz Zakładu Przyrodoleczniczego, w którym znajduje się "grota solna "
 3. Dom położony jest na wzgórzu, blisko centrum. W dużym ogrodzie jest miejsce do zabaw dla dzieci, można rozpalić grilla, zaparkować samochód.
 4. Gospodarstwo położone pod lasem, z dala od ruchu ulicznego. Duży ogród zapewnia bezpieczną zabawę i wypoczynek dla dzieci.
 5. Goście mają dostęp do kuchni, mogą też korzystać z posiłków przygotowywanych przez właścicielkę. Dom otacza ogród, gdzie można wypoczywać w ciszy i spokoju.
 6. Pokoje Gościnne

  kwatera prywatnaIwonicz-Zdrój(Posada Górna: 4.1km do centrum)  

  w pobliżu stadnina koni, lasy

Posada Górna i okolica

Pokoje gościnne od 101 do 120 z 120 w Posadzie Górnej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet