Noclegi Porąbka Uszewska

Znaleziono obiektów:22

 • Porąbka Uszewska
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka Saluto

  agroturystykaBiskupice Melsztyńskie(Porąbka Uszewska: 9.1km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne mieści się 700 metrów od kąpieliska CHORWACJA w Jurkowie (dojście drogą polną). W ofercie pokoje z łazienkami oraz apartament.
 2. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z wypoczynku, turnusu rehabilitacyjnego w nowoczesnym ośrodku z bogatą ofertą zabiegów rehabilitacyjnych, gdzie najważniejsza...
 3. Amla

  agroturystykaBiadoliny Radłowskie(Porąbka Uszewska: 9.0km do centrum)  

  Zapraszamy Państwa do naszego ziołowego gospodarstwa agroturystycznego położonego między Brzeskiem Okocim (12km), a Tarnowem (18km) w spokojnej i...
 4. Mieszkanie na parterze z samodzielnym wejściem składające się z 2 pokoi 2 i 3 osobowych. Łazienka z prysznicem i wanną, kuchnia w pełni wyposażona , oraz pokój2
 5. Hotel I Gospoda Tadeusz

  hotelUszew(Porąbka Uszewska: 6.0km do centrum)  

  Hotel i Gospoda w Uszwi położony jest przy drodze krajowej 75 na trasie Brzesko-Nowy Sącz. Odległość od Brzeska wynosi 5 km i zajmuje 4 minuty jadąc samochodem.
 6. W naszej ofercie posiadamy: - 1 pokój 2 osobowy - 1 pokój 3 osobowy - 1 pokój 4 osobowy - 1 pokój 5 osobowy Możliwość wystawienia faktury vat.
 7. Mały Folwark

  agroturystykaDębno(Porąbka Uszewska: 3.6km do centrum)  

  "Mały Folwark" to miejsce, które proponujemy na wypoczynek, przyjęcia okolicznościowe oraz jako bazę noclegową o każdej porze roku. Gospodarstwo...
 8. Na Lipce

  agroturystykaBiesiadki(Porąbka Uszewska: 4.9km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne oferuje swoim gościom samodzielny dom w odległości 20 m od domu poleca całodzienne wyżywienie.
 9. "Gajówka" Bożena, Marian Piekarz

  agroturystykaBiesiadki(Porąbka Uszewska: 4.5km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne otoczone lasem w tzw. \\\"Lesie Okocimskim\\\". Do dyspozycji gości jeden pokój 3- osobowy. Łazienka wspólna z gospodarzami.
 10. ceny po uzgodnieniu telefonicznym

Porąbka Uszewska i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 20 z 22 w Porąbce Uszewskiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet