Noclegi Policzna

Znaleziono obiektów:5

 • Policzna
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Tawerna-Stawiska to miejsce położone w malowniczym miejscu, wokół tylko staw i las, z dala od miejskiego zgiełku co gwarantuje gościom spokój. Wieloletnie

  Zobacz ofertę

 2. kompleks domków letniskowych, 2-6 osobowych, wyposażonych w wc, prysznic, lodówkę, czajnik oraz grill.. miejsca namiotowe, kempingowe oraz bezpłatny parking

  Zobacz ofertę

 3. Letnisko

  dom letniskowyGarbatka-Letnisko(Policzna: 6.5km do centrum)  

  Domek letniskowy dla 4 osób. Przytulny pokój z aneksem kuchennym i łazienką.

  Zobacz ofertę

 4. "Dworek nad stawem" to atrakcyjne miejsce w otoczeniu zieleni, gwarancja ciszy, dobrej energii i zdrowego klimatu. Dom eko, wczasy odchudzające, agroturystyka.

  Zobacz ofertę

 5. Agroturystyka

  agroturystykaGarbatka-Zbyczyn(Policzna: 4.8km do centrum)  

Policzna i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Policznie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie