Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka Połchowo

Znaleziono obiektów:6

 • Połchowo
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Agrowczasy Połchowo i okolica

Agroturystyka od 1 do 6 z 6 w Połchowie

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka "Anna"

  agroturystykaOsłonino(Połchowo: 5.9km do centrum)  

  Oferujemy wspaniały wypoczynek od czerwca do sierpnia na Kaszubach nad samą zatoką pucką.Do dyspozycji gości 10 pokoi 2, 3 i 4-osobowych kompletnie wyposażonych
 2. Agroturystyka Jadwiga

  agroturystykaLeśniewo(Połchowo: 9.9km do centrum)  

  agroturystyka Leśniewo
 3. Agroturystyka "U Zbynia"

  agroturystykaMosty(Połchowo: 8.8km do centrum)  

  Zapraszamy do nowo wyremontowanych pokoi blisko morza i centrum Gdyni. Dysponujemy dwoma 4 osobowymi pokojami mieszczącymi się na parterze z osobnym wejściem.
 4. Do dyspozycji gości: salon z kominkiem, grill zadaszony, plac zabaw, boisko sportowe, parking. Zielone szkoły, bankiety, imprezy okolicznościowe, molo na

Agrowczasy Połchowo i okolica

Agroturystyka od 1 do 6 z 6 w Połchowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet